Stropné LED svietidlo Montelle 5859 matná biela
Kód: 198702
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. Pomocou diaľkového ovládania môžete svietidlo stmievať, alebo meniť farbu svetla od studeného po teplé.
Watáž: LED 56W, 2393lm, 2700K-5500K.
Rozmery: 50 x 50 cm.
Materiál: kov / acryl.
Farba: matná biela / biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250358598 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 50 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Obchodný text: | LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním. |
| Watáž: | 56W |
| Svietivosť: | 2393 lm |
| Farba svetla: | 2700K-5500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | MONTELLE |
| Hmotnosť: | 4,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
