Svietidlo LED stropné Danny 5449 biele
Kód: 211645
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250354491 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DANNY. |
| Výška: | 7,5 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 3000 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6500K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | časovač |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | DANNY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
