Svietidlo LED stropné Aquila 3335 čierne
Kód: 213915
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250333359 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo AQUILA. |
| Šírka: | 53 |
| Výška: | 6,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 50W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + silikón |
| Farba: | čierna + biela |
| Svietivosť: | 2300 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, nočné svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | AQUILA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
