Svietidlo LED stropné 2192 strieborné
Kód: 213944
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250321929 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo TALEB. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4000 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | pamäť, nočné svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | TALEB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
