Svietidlo LED SLIM downlight vstavané HL0560030018 18W 6400K biela
Kód: 178416
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Vstavané LED downlight svietidlo okrúhle tenké.
AC 100-265V / 50-60Hz.
SMD LED, 18W, 1170lm, 6400K, IP20.
Rozmery: priemer 22,1 cm, výška: 1,4 cm.
Priemer montážneho otvoru: 21,5 cm.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 50 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8698965419108 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED svietidlo SLIM. Montážny otvor 215mm. |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1170lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Séria: | SLIM |
| Šírka: | 22,1 |
| Výška: | 1,4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
