Svietidlo LED senzorové HL0710140020 IP44
Kód: 216498
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985599991 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stropné okrúhle svietidlo BOLKAR s pohybovým senzorom, vhodné do exteriéru. |
| Priemer: | 22 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - neutrálna biela |
| Napätie: | 160-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor |
| Séria: | BOLKAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
