Svietidlo LED reflektorové Remix HL0680200100 100W RGB+W IP65
Kód: 224879
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 100W, 8000lm RGB,Sučastou svietidla je RGB ovladac IP65 Farba:Cierna Priemerná životnosť: 30 000hodDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8683684210495 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor s diaľkovým ovláčom. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 21,9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 100 W |
| Svietivosť: | 8000 lm |
| Farba svetla: | RGB+W - rôzne farby + biela |
| Napätie: | 100-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Séria: | REMIX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
