Svietidlo LED reflektorové Pegasus HL0680240010 10W 6400K IP65
Kód: 224880
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 10W,1100lm 6500K IP65 Farba: čierna Priemerná životnosť: 20 000hodDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8683684210556 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor s bezrámovým dizajnom. |
| Šírka: | 9,15 |
| Výška: | 10,06 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10 W |
| Svietivosť: | 1100 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | PEGASUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
