Svietidlo LED reflektorové LT63-05012 50W 4200K čierna
Kód: 198024
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodeodolný LED reflektor, IP65, SLIM - stenčený.
Watáž: SMD LED 50W, 4000lm, 4200K, IP65.
Rozmery: 20,8 x 17 cm.
Materiál: hliník / sklo. Farba: čierna.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8605036696832 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 50W, 4000lm; 4000K; IP65; Farba: Cierna; Priemerná životnosť: 30 000hod |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 4000lm |
| Farba svetla: | 4200k - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MODEX |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
