Svietidlo LED reflektorové HL0680300050 50W 6400K IP65
Kód: 262009
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 50W,6500lm 6500K IP65 Farba: čierna Priemerná životnosť: 30 000hodDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8683684231735 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | SMD LED reflektor |
| Watáž: | 50W |
| Svietivosť: | 6500lm |
| Farba svetla: | 6400K - studena farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
| Šírka: | 16,5 |
| Výška: | 19,1 |
| Hĺbka: | 2,6 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
