Svietidlo LED reflektor Workshop 30W HL0680190030
Kód: 220180
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prenosné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684207884 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 25,25 |
| Výška: | 29,1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 3250 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Obchodný text: | Prenosný SMD LED reflektor. S prívodným káblom 1,8m. Dá sa postaviť alebo zavesiť. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | červená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | WORKSHOP |
| Hĺbka: | 11,1 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
