Svietidlo LED reflektor Tower 2x40W HL1070020080
Kód: 220182
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá reflektorové |
|---|---|
| EAN: | 8683684207877 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 93 |
| Výška: | 200 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2x 40W |
| Svietivosť: | 2x 4300 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Obchodný text: | Prenosný SMD LED reflektor, skladací. S prívodným káblom dĺžky 3 metre. Žlto-čierna farebná kombinácia. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | žltá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TOWER |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
