Svietidlo LED priemyselné Zeugma HL0630050150 150W IP65
Kód: 197646
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 8680985539645 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 75,8 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 13 950 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-265V |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo ZEUGMA na zavesenie alebo namontovanie. |
| Hmotnosť: | 4 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Farba: | čierna |
| Séria: | ZEUGMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
