Svietidlo LED priemyselné PYRAMID HL0630100200 200W IP65
Kód: 262045
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Oznacenie: Priemyselne led svietidlo Wataž: 200W/6400K IP65 100-265V 50000 hod Lumeny: 26000lmDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8683684228148 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo PYRAMID na zavesenie alebo namontovanie. |
| Watáž: | 200W |
| Svietivosť: | 26000lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | hlinik |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka: | 102,5 |
| Šírka: | 10,4 |
| Séria: | PYRAMID |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
