Svietidlo LED priemyselné PYRAMID HL0630100150 150W IP65
Kód: 262044
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Oznacenie: Priemyselne led svietidlo Wataž: 150W/6400K IP65 100-265V 50000 hod Lumeny: 19500lmDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8683684228131 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo PYRAMID na zavesenie alebo namontovanie. |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 19500lm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Šírka: | 10,4 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | hlinik |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Farba: | čierna |
| Séria: | PYRYMID |
| Dĺžka: | 77,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
