Svietidlo LED priemyselné Medusa HL0590060018 18W IP65
Kód: 196899
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8680985539492 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 9,5 |
| Výška: | 6,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Obchodný text: | Priemyselné prachotesné LED svietidlo |
| Dĺžka: | 60 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | MEDUSA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
