Svietidlo LED priemyselné LT02-00610 18W 4200K prachotesné
Kód: 189848
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, IP65.
Watáž: SMD LED 18W, 1440lm, 4200K.
Dĺžka: 65,2 cm
220-240V/50-60Hz.
Materiál: termoplast / hliník, farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8605036694166 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, |
| Šírka: | 65,2 |
| Závit: | LED |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1440 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ECOLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
