Svietidlo LED priemyselné HL0590112040 40W 6400K IP65
Kód: 262038
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 170-265V/50-60Hz 40W,4000lm 6500K Priemerná životnosť: 40 000hod IP65 Biela farbaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8683684236761 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prachotesné priemyselné LED svietidlo. |
| Watáž: | 40W |
| Svietivosť: | 4000lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Dĺžka: | 120 |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
