Svietidlo LED priemyselné HL0590100036 36W 3CCT IP65
Kód: 262032
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 170-265V/50-60Hz 36W,3600lm 3CCT 3000K-4200K-6500K Priemerná životnosť: 40 000hod IP65 Biela farbaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Prachotesné priemyselné LED svietidlo, prepojiteľné |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 3600lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40000hod |
| Napätie: | 170-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
| Dĺžka: | 119,5 |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
