Svietidlo LED priemyselné HL0590050036 36W 6400K prachotesné
Kód: 200576
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, prachotesné, IP65.
Watáž: SMD LED 36W, 2880lm, 6400K.
Rozmery: 63,2 x 11,84 x 5,58 cm.
170-265V/50-60Hz.
Materiál krytky: plast, farba: biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8680985548906 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo, prachotesné |
| Šírka: | 63,2 |
| Výška: | 11,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2880 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 170-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | OKYANUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
