Svietidlo LED priemyselné 18W 4200K IP65 LT05-00610
Kód: 210957
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné prachotesné |
|---|---|
| EAN: | 8605036610593 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Prachotesné priemyselné LED svietidlo, prepojiteľné |
| Šírka: | 60 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 2000 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | biela + sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
