Svietidlo LED prenosné Veron HL0840370015 nabíjateľné
Kód: 212661
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prenosné svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 8680985582382 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Kempové nabíjateľné LED svietidlo VERON, prenosné. Nabíja sa príslušným USB káblom. Mení farbu svetla. |
| Šírka: | 12,5 |
| Výška: | 15,5 |
| Hmotnosť: | 0,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 150 lm (3000K) / 290 lm (4200K) /160 lm (6400K) |
| Farba svetla: | mení farbu svetla: 3000K / 4200K / 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | modrá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | VERON |
| Stmievateľné: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
