Svietidlo LED podhľadové LTD01-38 35W 4000K čierne
Kód: 218003
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036661434 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Podhľadové LED svietidlo, LED čip SAMSUNG, predradník OSRAM. |
| Priemer: | 15,5 |
| Výška: | 14,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 35 W |
| Svietivosť: | 3376 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | uhol svetelného lúča 30° |
| Séria: | VEGAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
