Svietidlo LED podhľadové LTD01-25 2x35W 3000K biele
Kód: 217992
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá LED downlight interiérové |
|---|---|
| EAN: | 8605036661304 |
| Značka: | lambario |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Podhľadové LED svietidlo, LED čip SAMSUNG, predradník OSRAM. |
| Watáž: | 2x 35W |
| Svietivosť: | 7279 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 18 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 17x 36 cm |
| Séria: | CATRO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
