Svietidlo LED nástenné Willow 6969 čierne
Kód: 217699
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 5998250369693 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo WILLOW, čierna kovová konštrukcia, biele silikónové krytky, detail chrómovej farby. |
| Šírka: | 24 |
| Výška: | 24,5 |
| Hĺbka: | 6,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 750 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + silikón |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | WILLOW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
