Svietidlo LED nástenné HL2001L 10W
Kód: 182735
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo s vypínačom.
Watáž: SMD LED 10W, 6400K, 846lm , závit T5.
Rozmery: 90 x 2,25 x 3,25 cm.
Farba: biela.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 20 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| EAN: | 8680985501741 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo s vypínačom. |
| Šírka: | 90 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 846 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 176-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | spájateľné |
| Séria: | SIGMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
