Svietidlo LED nástenné HL008L červená
Kód: 166407
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nástenné LED svietidlo s ohybným nastaviteľným krkom a vypínačom, kábel do zásuvky.
Watáž: POWER LED 3W, 130lm, 3000K.
Rozmery: 19,5 x 23 x 5,5 cm.
Farba: červená.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; POWER LED ; Watáž: 3W, 130lm,3000K; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť: 30000h; Farba: červená; vrátane vypínača+ KABEL DO ZASUVKY |
| Šírka: | 5,5 |
| Výška: | 23 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 130lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | červená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
