Stolová LED lampa HL001L 3W červená
Kód: 166889
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolová LED lampa s vypínačom.
Watáž: POWER LED 3W, 130lm, 3000K.
Rozmery: 37 x 12,7 cm.
Materiál: kov, farba: červená/chróm.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8699303410696 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; POWER lED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 3W, 130lm; 3000K; IP20; Farba: červená |
| Šírka: | 12,7 |
| Výška: | 37 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 130lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | červená |
| Séria: | ECE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
