Svietidlo LED na lištový systém 24W MLL01-39 čierne
Kód: 222867
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnetický lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 860503661469 |
| Značka: | Lambario |
| Obchodný text: | LED svietidlo na magnetický lištový systém 180-240V. |
| Šírka: | 41 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2448 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 180-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | LED čipy Samsung |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
