Svietidlo LED Modul-9 HL0160760009 9W biele
Kód: 224762
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| EAN: | 8683684215599 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED modul do downlight svietidla. |
| Šírka: | 6,7 |
| Výška: | 8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9 W |
| Svietivosť: | 810 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
