Svietidlo LED lištové LTR01-24 30W 6500K čierne
Kód: 218028
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036660291 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo na lištový systém. LED čip SAMSUNG, predradník OSRAM. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2800 lm |
| Farba svetla: | 6500K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 15,3 |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | BALAR-P |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
