Svietidlo LED lištové LTR01-01 30W 3000K biele
Kód: 218005
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036660062 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo na lištový systém. LED čip SAMSUNG, predradník OSRAM. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | hliník + sklo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ESSEN-P |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 17 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
