Svietidlo LED lištové LD31-01530 10W 6400K biela
Kód: 258615
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036614454 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 13,8 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 800 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | termoplast + hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo na lištový systém. Nastaviteľný uhol svietivosti. |
| Séria: | ANGLE-P |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
