Svietidlo LED lištové LD30-03031 30W 6400K čierna
Kód: 197941
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 30W, 6400K, 2400lm.
Rozmery: 9,5 x 7,5 cm.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 24°.
Farba: čierna.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 86050366964504 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 30W; COB LED; 6400K, 2400lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; Cierna |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2400lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SHOPLINE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
