Svietidlo LED lištové LD30-02001 20W 3000K čierna
Kód: 197946
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 20W, 3000K, 1600lm.
Rozmery: 9,5 x 7,5 cm.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 24°.
Farba: čierna.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036696542 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 20W; COB LED; 3000K, 1600lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; Cierna |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1600lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SHOPLINE |
| Materiál: | termoplast + hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
