Svietidlo LED lištové HL830L 23W 4200K biela
Kód: 186686
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 23W, 4200K, 1947lm.
Rozmery: 12 x 17,5 cm.
220-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 24°.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985501468 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 23W ; COB LED ; 4200K, 1947lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; biela |
| Šírka: | 14 |
| Výška: | 17,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 23W |
| Svietivosť: | 1947lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
