Svietidlo LED lištové HL0180260030 36W 4200K čierna
Kód: 167006
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 36W, 4200K, 2880lm.
Rozmery: 9,1 x 14 x 18 cm.
Svetelný lúč: 24°.
175-265V / 50-60Hz, IP20
Farba: čierna
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985569611 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Šírka: | 8,1 |
| Výška: | 13 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2880 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 175-265V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | uhol svietenia 24° |
| Séria: | VARNA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
