Svietidlo LED lištové HL0180200024 24W 4200K čierna
Kód: 206634
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo.
Watáž: COB LED 24W, 4200K, 1560lm.
Rozmery: 20 x 19 x 14 cm.
100-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 24°.
Farba: čierna.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985558424 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED lištové svietidlo. |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1560lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
