Svietidlo LED lištové HL0180190030 30W 4200K biela
Kód: 180729
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo. Svietidlo má zoom.
Watáž: COB LED 30W, 4200K, 2250lm.
Rozmery: 19 x 17 x 16,5 cm.
100-240V / 50-60Hz, IP20
Uhol: 15° - 60°.
Farba: biela.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985558073 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED lištové svietidlo. |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2250lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | Svietidlo má zoom, uhol svietenia 15°- 60° |
| Séria: | MONACO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
