Svietidlo LED lištové HL0180110035 35W 4200K strieborná
Kód: 200521
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED lištové svietidlo. Nastaviteľné, svietidlo má zoom.
Watáž: COB LED 35W, 4200K, 2625lm.
Rozmery: 19,8 x 17,8 cm.
100-240V / 50-60Hz, IP20
Farba: strieborná.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985551043 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; Watáž 35W ; COB LED ; 4200K, 2625lm; 220-240V/50-60Hz; IP20; Priemerná životnosť 40000h; Strieborna; Svietidlop ma v sebe zabudovatelny Zoom |
| Šírka: | 19,77 |
| Výška: | 17,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 35W |
| Svietivosť: | 2625lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
