Svietidlo LED lištové Fars HL0180300026 26W biele
Kód: 224786
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lištový systém - svietidlá |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | COB LED svietidlo na lištový systém. |
| Šírka: | 9,5 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 26W |
| Svietivosť: | 1700 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 185-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Séria: | FARS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
