Svietidlo LED kúpeľňové Zenon 2699 biele so senzorom
Kód: 213985
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250326993 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 22 |
| Výška: | 5,1 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Kúpeľňové LED svietidlo ZENON. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1800 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4000K / 6000K možnosť prepnúť farbu svetla - teplá, neutrálna alebo biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pohybový senzor 10m 360° |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ZENON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
