Svietidlo LED kúpeľňové Silas 5727 chróm
Kód: 211810
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250357270 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové nadzrkadlové LED svietidlo SILAS, polohovateľné. |
| Šírka: | 62,7 |
| Výška: | 8 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Hĺbka: | 10 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1700 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
| Séria: | SILAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
