Svietidlo LED kúpeľňové Melody HL0160680005 čierne
Kód: 216418
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8683684203060 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED svietidlo do kúpeľne, na zapustenie do stropu. |
| Šírka: | 8,3 |
| Výška: | 5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 450 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 170-260V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | montážny otvor 6,5 cm |
| Séria: | MELODY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
