Svietidlo LED kúpeľňové HL0400120012 12W čierna
Kód: 257657
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: KANARYA 12 SMD LED Watáž: 12W,850lm 4200K 100-250V/50-60Hz IP45 Svietidlo je vrátane vypínačaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 8680985594804 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne, s vypínačom. Vhodné napríklad nad zrkadlo. |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 850lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP45 |
| Stmievateľné: | nie |
| Šírka: | 55 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-250V/50-60Hz |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Materiál: | kov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
