Svietidlo LED kúpeľňové Harold 5024 čierne
Kód: 211804
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250350240 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové bodové LED svietidlo HAROLD. IP44. Kov + plast. 20W, 1600lm, 4000K. |
| Šírka: | 28 |
| Výška: | 28 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Farba: | chróm + čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 20W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 4000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HAROLD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
