Svietidlo LED kúpeľňové Harold 5023 čierne
Kód: 211803
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250350233 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové bodové LED svietidlo HAROLD. IP44. Kov + plast. 15W, 1200lm, 4000K. |
| Šírka: | 43 |
| Výška: | 14 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Farba: | chróm + čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1200 lm |
| Farba svetla: | 4000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | HAROLD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
