Svietidlo LED kúpeľňové Coco 5275 strieborné
Kód: 218941
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 5998250352756 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 8,5 |
| Výška: | 1 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED svietidlo COCO, vhodné aj do kúpeľne. |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 230 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | strieborná |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | COCO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
