Svietidlo LED kancelárske Tetra Sq HL0520050150 čierna
Kód: 257645
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 165-265V/50-60Hz Watáž: 72W, 5670lm 6400K IP20 Farba:CiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8683684226403 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Kancelárske SMD LED svietidlo TETRA SQ. |
| Watáž: | 72W |
| Svietivosť: | 5670lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Napätie: | 165-265V/50-60Hz |
| Farba: | čierna |
| Dĺžka: | 150 |
| Výška: | 2,4 |
| Šírka: | 7,4 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
