Svietidlo LED kancelárske Tetra Sq HL0520050060 biele
Kód: 197628
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 27W, 1890lm 6400K IP20 Farba: bielaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8680985539423 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 60 |
| Výška: | 7,4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 27W |
| Svietivosť: | 1890 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 165-265V |
| Obchodný text: | Kancelárske SMD LED svietidlo TETRA SQ. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TETRA SQ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
